Appeco

FOTOWOLTAIKA DLA WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH

Specjalna Oferta Wiosenna

Załóż z Nami instalację Pompy Ciepła i otrzymaj energooszczędną KLIMATYZACJĘ Kaisai GRATIS na upalne dni!

Sprawdź Naszą Wiosenną Ofertę!

Pospiesz się! Oferta ograniczona ilością urządzeń. Zostaw nam swój kontakt. Skontaktujemy się z Tobą !

  Podaj Kod Pocztowy

  Twój numer telefonu

  Specjalna oferta Wiosenna na Pompy Ciepła dla naszych klientów na Upalne Dni.

  KLIMATYZATOR KAISAI GRATIS!

  Oferta ograniczona ilością urządzeń! Sprawdź Teraz!

  Cały czas rozwijamy się dla Państwa i odpowiadamy na wymogi rynku. Buduj nową EKO przyszłość razem z Nami, korzystając z naszego doświadczenia oraz ponadstandardowych możliwości jakie od lat oferujemy na rynku naszym Partnerom. Dołącz do naszych zadowolonych klientów i odbierz klimatyzator KAISAI. Sprawdź naszą specjalną ofertę tej Wiosny! 

  Jeśli zainteresowała Cię Nasza oferta specjalna? Zostaw nam swój kontakt. Nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przedstawi szczegóły oferty!

  Opinie o Nas

  Najbardziej profesjonalna i rzetelna firma z jaką miałam kiedykolwiek do czynienia. Pani Jagoda to prawdziwa skarbnica wiedzy. Solidnie wykonana praca, żadnych niedomówień i ukrytych kosztów. Jestem bardzo zadowolona. Ps zapraszam Panią Prezes Jagodę na kawę! Zobaczy Pani przy okazji jak pięknie działa inwerter…

  Gorąco polecam firmę APPECO. Mieliśmy okazję współpracować, zlecając zakres prac fotowoltaicznych w naszym domu. Cena, towar i jakość usługi – wszystko na plus.
  Pan Adrian cierpliwy i profesjonalny był z nami w ciągłym kontakcie, – a pytań było wiele 🙂 od projektu technicznego, harmonogramu prac poprzez tworzenie dokumentacji i finalnie montażu. Czuliśmy się bezpiecznie i zaopiekowani.
  Od firmy dostaliśmy to co najważniejsze: dobrego fachowca, rzetelność i terminowość. Polecamy!!!  

  Obecnie na rynku jest mnóstwo firm zajmujących się fotowoltaiką, ale ciężko znaleźć tak profesjonalną jak Appeco. Znają się na rzeczy, są merytoryczni i naprawdę potrafią dobrac najbardziej optymalną opcje. Gorąco polecam!

  Mój Prąd 5.0 ( nowa odsłona programu)

  NAWET DO 58 000 ZŁ
  DOFINANSOWANIA

  W kwietniu 2023 ruszyła kolejna odsłona najbardziej popularnego programu Mój Prąd 5.0

  Maksymalna kwota dofinansowania w programie może wynieść nawet do 58 000 zł. Wstępny podział dofinansowania to:

  Pompy Ciepła (nawet do 19 400 zł ). Fotowoltaika  (do 7 000 zł). Magazyn Energii + PV (do 16 000 zł). Kolektory Słoneczne (3 500 zł). System Zarządzania Energią (do 3 000 zł). Magazyn Ciepła (do  5000).

  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o nowej odsłonie programu Mój Prąd, innych dofinansowań czy innych lokalnych programów to zapraszamy do kontaktu z Naszymi doradcami, którzy pomogą w wyborze najbardziej korzystnego dofinansowania oraz przeprowadzą Państwa przez cały proces uzyskania dotacji.

  Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

  Dogodne finansowanie lub leasing instalacji

  FINANSOWANIE LUB LEASING DLA FIRM

  Zastanawiasz się w jaki sposób możesz dogodnie sfinansować instalację grzewczą swojego budynku wraz z fotowoltiką?

  Jako firma z wieloletnim doświadczeniem oferujemy również pomoc związaną z najbardziej wygodną formą finansowania inwestycji w OZE. Współpracujemy ze sprawdzonymi i bezpiecznymi instytucjami finansowymi, które silnie wspierają transformację energetyczną w naszym kraju. 

  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o możliwych formach dofinansowania to zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.  Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

  Zamów kontakt - oferta ograniczona ilością urządzeń!
  SPRAWDŹ CO PRZYGOTOWALIŚMY DLA CIEBIE!

   Podaj Kod Pocztowy

   Twój numer telefonu

   Przewiń do góry